Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

Auto Rent Car Rental Services, 1993 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana ilk sıraya koyduğu hizmet anlayışı ile her müşterisine özel ve her zaman fırsatlarla dolu, eşsiz bir araç kiralama deneyimi yaşatmayı ilke edinmiştir.

Auto Rent, Türkiye'nin en fazla marka, model seçeneğine ve en genç araç filosuna sahip araç kiralama şirketidir. Ekonomikten lüks araç modellerine kadar her sınıf araçta üst düzey hizmet anlayışıyla müşterileriyle ilgilenmektedir.

 

 

Auto Rent Car Rental Services birbirinden çeşitli ve donanımlı araçlarıyla yolların lideri olduğu gibi, Türkiye geneline yayılmış 30 ofisiyle de sektörünün lideri durumundadır.

Sahip olduğu birçok marka ve model seçeneği ile araç kiralama konusundaki tüm ihtiyaçları karşılayan Auto Rent, 1993 yılından günümüze 25 yıllık deneyimi, 2000'i aşkın araçlık geniş filosu ve Türkiye'nin geneline yayılmış ofisleri ile müşterilerine hizmet verirken, kurumsal ve kalite odaklı çalışma prensipleriyle sağlam ve güvenilir firma olarak adlandırılmayı başarmıştır.

Auto Rent'nın müşterilerine sunduğu bu hizmetler arasında güvenlik her zaman ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle kiralamaya sunulan tüm araçların periyodik bakımları büyük bir titizlikle takip edilmekte, tüm araçlar her kiralama sonrası kontrolden geçirilmekte ve en küçük ayrıntısına kadar incelenerek bir sonraki müşterisine hazırlanmaktadır.

Auto Rent'yı sektöründe farklı kılan bu özenli yaklaşım müşterileri tarafından çok iyi bilinmekte ve Auto Rent'nın tercih edilmesini sağlamaktadır.

İletişim Bilgileri
: : : Vatan Mahallesi, Vatan Sokak No: 00 / 00 ÇANKAYA ANKARA Ankara